A-tým 29.09.2011

LIT - KVA

Do dalšího utkání jsme nastoupili s několika změnami v sestavě oproti minulým zápasům. ...

Na střídačce už s námi byl brankář Michal Danylec , který přišel na výpomoc z Chomutova. Naopak chyběl Tomáš Dyrynk . Ten u nás skončil , protože nestíhal školní povinnosti. Mužsvo K. Varů ještě neprohrálo , přesto nás výsledky z přípravy pasovaly znovu do role favoritů. Začali jsme výborně a naší nátlakovou hrou jsme si vytvářeli jednu šanci za druhou. Soupeř nevěděl , kam dřív skočit. Podařilo se nám využít hned první přesilovou hru, když Tomáš Kučera „zavěsil pod víko“, po pěkné přihrávce od Josefa Stříbrného 1:0. A zdálo se , že bude otázka pouze, jak vysoká bude naše výhra. Náš tlak pokračoval i nadále , ale hostující brankář byl vždy na místě. Proto se šlo do kabin za nejtěsnějšího stavu. Na střely jsme třetinu vyhráli 18:7, což svědčí o naší aktivitě , ale malé produktivitě.
Do druhé třetiny jsme šli s cílem naší aktivitu ještě zvýšit a vyjádřit ji gólově. To se nám i podařilo a „Stříbro“ krásně trefil horní růžek , ale….. gól k údivu všech přítomných aktérů hlavní rozhodčí neviděl a nechal pokračovat ve hře. Čárový rozhodčí nám u střídačky gól potvrdil a při přerušení šel hlavního upozornit. Ale ten nic neviděl a stál si za svým rozhodnutím. Navíc nám vyloučil kapitána Vlastu Pospíšila na 10 minut a do konce utkání za protesty. Tím nás výrazně oslabil a ovlivnil zápas. Museli jsme udělat nějaké změny v sestavě. Naše převaha nebyla už tak výrazná , o čemž svědčí poměr střel ve druhé třetině 10:8. Na góly 0:0 , a tak jsme šli do třetí třetiny s jednogólovýn vedením.
Ubránili jsme oslabení , které přecházelo z druhé třetiny. V zápětí dostali Energetici znovu výhodu přesilové hry , ale duo „Kůča“ – „Stříbro“ ujelo a prvně jmenovaný zvýšil naše vedení na 2:0. Varští zvýšili své úsilí a po našich hrubých chybách se jim podařilo během jedné minuty vyrovnat. Už to vypadalo na prodloužení, ale kluci bojovali do konce a v čase 59:31 se po skrumáži před brankou Varů prosadil Domink Poljanský 3:2. V zápise rozhodčí označili za autora branky Josefa Jíchu. Tuto třetinu jsme prohráli na střely 15:16.

Sestava: Sklíba , Danylec; Vostárek – Šíp , Jonák – Moravec , Kučera Martin – Březák ,  Jícha – Pospíšil – Stříbrný ,  Kučera Tomáš – Dunko - Poljanský, Sklenička – Bárdoš – Dvořák , Krátký – Zeman - Brzek

Viktor Lukeš: "Podařilo se nám zvítězit i ve třetím domácím utkání. Za to patří dík celému mužstvu. Utkání ovlivnila naše neuznaná branka a následné vyloučení Vlasty. Do té doby jsme byli jasně lepším mužstvem.

Nejlepší hráči našeho mužstva: Tomáš Kučera, Josef Stříbrný, Josef Jícha.

Zápasy - Dorost dnes

Dorost se v Plzni neprosadil

Těžká zkouška čekala na litvínovské dorostence, ti totiž zamířili na západ Čech do Plzně, která zatím nepoznala hořkost porážky.