Zápas - mládež 15.09.2016

Junioři nestačili na domácím ledě na plzeňské Indiány

Preview k zápasu

Foto Ohlasy Reportáž
L i t v í n o v - Litvínovští junioři odehráli těžké utkání na domácím ledě proti plzeňským Indiánům. V utkání byli horším týmem, a nakonec prohráli po divoké přestřelce 4:7. V utkání se opět dařilo litvínovskému mladíčkovi Janu Bečvářovi, který v utkání zaznamenal tři (2+1) kanadské body!
15.9.2016
ZS Ivana Hlinky, Litvínov
4:7
1:2, 2:4, 1:1

Havlík (Chour) – Urbánek, Franc, Havlík D., Březák, Brzek – Macháč, Kučera, Drašar, Bečvář, Vébr, Bárdoš, Fencl, Pecka, Chmelař, Horák, Dufek.

Plzeň

Zeman (Krasanovský) – Kačena, Kvasnička, Váchal, Kaňák, Sysel, Novák, Krystl, Pokorný – Stráský, Hanzlík, Vavřička, Chalupa, Kodýtek, Kokoška, Vracovský, Roubal, Eret, Rubner
Branky a nahrávky: 6. Bečvář, 25. Dufek (Bečvář, Březák), 32. Fencl (Havlík), 46. Bečvář (Březák) – 2. Chalupa (Kvasnička), 8. Vracovský (Kokoška, Kodýtek), 28. Vracovský (Kaňák), 33. Kokoška (Kodýtek, Vracovský), 36. Kvasnička (Kodýtek, Eret), 39. Vracovský (Kaňák), 42. Rubner (Vavřička, Kvasnička). Rozhodčí: Pavlovič – Komárek, Ondráček. Vyloučení: 4:4. Využití: 2:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 76. Střely na branku: 25:42 (7:15, 11:14, 7:13).

V první třetině utkání se hrál pohledný hokej, ze kterého vzešly tři branky! Ta první hned po dvaašedesáti vteřinách hry. Matěj Chalupa se dostal s kotoučem na kruhy a přesnou ranou pod horní tyč překonal Havlíka. V šesté minutě se domácí dostali zpět do utkání. Jan Bečvář přesnou trefou z pravého kruhu nad rameno Zemana vyrovnal stav utkání! Už v osmé minutě šli ale hosté podruhé v utkání do vedení. Tomáš Vracovský dostal tvrdou přihrávku od Kokošky a střelou do odkryté brány poslal svůj tým do vedení.

Ve druhé třetině otevřely oba týmy své obranné valy a konaly se brankové hody. Po pěti minutách hry vyrovnal v přesilové hře Jan Dufek. V osmadvacáté minutě dostal svůj tým potřetí v utkání do vedení Tomáš Vracovský, a to když svižnou střelou z mezikruží propálil domácího gólmana. V polovině utkání bylo opět srovnáno. Další posila domácích v nové sezoně Tomáš Fencl našel místečko pod betony Zemana a bylo to 3:3.

To nejhorší pro domácí ve druhé třetině teprve přišlo v poslední sedmiminutovce. Ve třiatřicáté minutě poslal svůj tým do vedení agilní Filip Kokoška! O tři minuty později to bylo už o dvě branky. Mladý talent Indiánů David Kvasnička bombou z pravého kruhu propálil Havlíka mezi rukou a tělem. Minutu před sirénou šli hosté do úplného trháku. Tomáš Vracovský vsítil další branku svého týmu a zkompletoval sladký hattrick!

Start do třetí periody se domácím vůbec nevydařil, když už po minutě a dvacet vteřinách museli opět vytahovat kotouč ze své branky. Marek Rubner s pomocí pravé tyčky překonal další akvizici domácích Martina Choura a bylo to o čtyři branky! V šestačtyřicáté minutě se domácím podařilo snížit. Jan Bečvář překonal svižnou ranou nad beton Zemana a zaznamenal svou druhou branku v utkání. Branka domácího útočníka nakonec byla poslední v utkání, a tak se po závěrečné siréně mohli radovat Plzeňští z vítězství 7:4 a zisku tří bodů!

Ohlasy

Robert Reichel (HC Litvínov): Utkání jsme si podle mého názoru prohráli úplně sami. Ve druhé třetině jsme za vyrovnaného stavu udělaly chyby, které do hokeje vůbec nepatří. Plzeň nás potrestala a zlomila utkání ve svůj prospěch.
Plzeň
Trenér HC Škoda Plzeň: K dnešnímu utkání jsme přistoupili velmi dobře. Dobře jsme bránili a během pěti minut rozhodli utkání v náš prospěch. Potom už se to jenom dohrávalo, jsem rád za tři body a klukům gratuluji.