Zápasy - Dorost 12.01.2019

DOR: Těsná prohra dorostu v prodloužení, Kladnu podlehl 3:4

K l a d n o - Dorostenci se drželi blízko výhře v zápase plném vyloučení, ale kladenský Alscher vyrovnal a poté v prodloužení i rozhodl.
10.1.2019
ČEZ stadion Kladno
4:3pr.
1:1, 1:1, 1:1 – 1:0

Kladno

Jaňour – Danda, Alscher, Koštoval, Kohlíček, Ticháček – Kouba, Sojka, Hrabík, Šilhavý, A. Bareš, Z. Nedvěd, Štěpánek, Adam, Šapovaliv, Chrenka.

Čermák – Minařík, Werner, Cimrman, Hocelík, Kadár, Kuchař, Hora – Beran, Dej, Adámek, Kočárek, Vopat, Slavík, Brouček, Pešta, Krocker, Skuhrovec.
Branky a nahrávky: 4. Chrenka (Alscher, Šapovaliv), 21. Sojka (Alscher), 57. Alscher (Šapovaliv, Ticháček), 64. Alscher (Šapovaliv) – 18. Brouček (Krocker), 23. Adámek (Vopat, Kočárek), 52. Minařík (Skuhrovec). Rozhodčí: Šmika – Kotek, Valda. Vyloučení: 10:11 + Kohlíček (KLA) a Slavík (LIT) 10 min. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 62. Střely na branku: 46:37. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:3, 4:3.

Brankový účet otevřel již po necelých čtyřech minutách hry kladenský Samuel Chrenka, kterého do zakončení poslal Alscher ve spolupráci s Šapovalivem. Ještě před odchodem do kabin hosté vyrovnali, Krocker přihrávkou našel zakončujícího Dominika Broučka. V samotném závěru byli potrestáni dvěma minutami Adámek a kladenský Hrabík.

Právě ve hře čtyři na čtyři vrátil Kladnu vedení po sedmadvaceti vteřinách druhé třetiny Adam Sojka. Litvínovu se i podruhé podařilo srovnat krok, ale tentokrát za mnohem kratší chvíli. Po minutě a půl překonal brankáře Rytířů Martin Adámek. Pokračující dějství se neslo řadou vyloučení, konkrétně osmi.

Neukázněnost pokračovala v závěrečné třetí třetině, kde mimo dvouminutových trestů padaly i tresty osobní. Poprvé do vedení se trefou Tomáše Minaříka dostali hosté, kteří byli o něco blíže k vítězství. O zdramatizování utkání se postaral tři minuty před koncem Marek Alscher.

V prodloužení mělo navrch domácí Kladno, které druhou trefou Marka Alschera bralo bod navíc.