Zápasy 24.10.2012

Starší dorost: Litvínov přehrál v předehrávce 17. kola Kladno v poměru 3:2

Litvínovští dorostenci si na Kladně předehráli 17. kolo soutěže, Litvínov byl po celý zápas lepším týmem. Chemici otevřeli skóre v osmé minutě a v průběhu druhé třetiny svůj náskok navýšili na 3:0. Domácí dokázali ještě zápas zdramatizovat, když dokázali snížit na rozdíl dvou branek, ale víc toho už nestihli. Litvínov si tak z kladenského ledu odváží cenné tři body.
17. kolo, 24.10.2012
ZS Kladno
2:3
0:1, 1:2, 1:0

Kladno

Vladař - Seidl, Matula, Slánský, Vendis, Zajíc, Sklenička, Křepelka, Kružík, Christl, Špaček, Litera, Macháček, Vojík, Hajný, Kuzďas, Hulcr, Kaprál, Hoffmann

Klečka - Řezníček, Wiedemann, Moravec, Štěpka, Jonák, Šesták, Vostárek, Weitz, Šefl, Pospíšil, Šimeček, Sýkora, Kučera, Ujfaluši, Kalina, Baránek, Stříbrný
Branky a nahrávky: 8.Kučera (Pospíšil, Šesták) 29. Stříbrný (Sýkora) 31. Baránek (Řezníček, Weitz) - 32. Christl (Kuzďas, Kaprál) 58. Kružík (Křepelka, Hulcr). Vyloučení: 2:1. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 60. Střely na branku: 24:36.