Zápas - mládež 04.10.2014

SDO: Litvínov nenavázal na vítezství v předchozích kolech a podlehl Letňanům 2:5

L e t ň a n y - Litvínov se v rámci desátého kola vydal na led Letňan. Branky dorostenců v černožlutém jsme mohli vidět jen v první třetině utkání, kde dokázali vyrovnat v poslední minutě první dvacetiminutovky na 2:2. Ve třetí třetině se ale do vedení dostaly znovu Letňany, které už si vítězství v poslední periodě pohlídali. Litvínov tedy nenavázal na poslední tři vítězná utkání a neveze domu ani bod.
10. kolo, 4.10.2014
5:2
2:2, 1:0, 2:0

Letňany

Hamalčík – Hůla, Pařík, Brabec, P. Kubát, Chvála, Babčuk, Šimon, Katriňák – Satran, Burda, L. Procházka, Chalupa, Urban, Průžek, Řepík, Horák, Mařík, J. Kučera.

Kovařík – Balász, Brejžek, Machač, Najman, R. Šíp, M. Kučera, Brzek, Březák – Klika, Chmelař, Vébr, Leitner, Drašar, Jícha, Bečvář, Havelka, K. Reichel, Bárdoš, Helt.
Branky a nahrávky: 15. Chalupa, 18. Urban (Kučera), 38. Průžek (Chalupa, Procházka), 55. Chalupa (Procházka), 59. Chalupa (Průžek, Pařík) – 7. Havelka (Reichel, Chmelař), 20. Bečvář (Jícha). Rozhodčí: Nečas - Špůr, Klouček. Vyloučení: 4:3. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 78. Střely na branku: 25:42. Průběh utkání: 2:0, 2:2, 5:2.

V 7. minutě utkání se dostal do vedení Litvínov zásluhou Martina Havelky. Domácí ale v 15. minutě dokázali vyrovnat brankou Matěje Chalupy. O tři minuty později se Letňany ujaly vedení, když podruhé překonal litvínovského gólmana Sklíbu Marek Urban. V poslední minutě třetiny, ale Litvínov vyrovnal stav utkání a díky Janu Bečváři se do kabin odcházelo za nerozhodného stavu.

Ve druhé třetinš padla jen jedna branka a to na straně domácích, o kterou se postaral Jiří Průžek. Třetí třetina už patřila Letňanům, které si vítězství pojistily dalšími dvěma góly. Oba vstřelil Matěj Chalupa, který si tedy připsal hattrick. Litvínov tak neveze z Letňan ani bod.

4:2
(0:1, 3:1, 1:0)
Jakub Kovařík 5 20 25
Zápasy - Dorost včera

Dorost se v Plzni neprosadil

Těžká zkouška čekala na litvínovské dorostence, ti totiž zamířili na západ Čech do Plzně, která zatím nepoznala hořkost porážky.