Zápas - mládež 21.09.2014

MDO: Mladší dorostenci si připsali již pátou porážku v řadě, tentokrát podlehli Spartě vysoko 2:14

Preview k zápasu

Foto Reportáž
L i t v í n o v - 5. kolo extraligy mladšího dorostu se litvínovským mladíkům vůbec nepodařilo. V neděli prohráli se Spartou vysoko 2:14, brankáře hostí překonal pouze Vacín s Vopatem. Za to na straně Sparty si připsali hattrick hned dva hráči - Safin a Šišolák. Tři body si tedy zaslouženě odvezla Sparta.
5. kolo, 21.9.2014
ZS Ivana Hlinky
2:14
1:4, 1:4, 0:6

Kožnar (36. Svoboda) - Cikánek, Fraško, Bártek, Čapek, Žižka, Liška, Zirtoni, Vopat, Vacín, Kordule, Berka, Svoboda, Kanický, Myšák, Vaněk, Pech.

Sparta

Wolf (41. Kašpar) - Vorobjev, Imlauf, Simotics, Tůma, Hanuš, Horský, Mysliveček, Procházka, Flídr, Švarc, Pika, Šišolák, Nacházel, Kropáček, Wojnar, Safin, Vokurka, Arnošt, Mrázek, Čech.
Branky a nahrávky: 5. Vacín (Myšák), 34. Vopat (Vaněk) - 4. Šišolák (Kropáček, Horský), 5. Mrázek (Flídr), 13. Simotics (Švarc), 16. Wojnar (Švarc, Mysliveček), 21. Safin (Šišolák), 22. Švarc (Nacházel, Hanuš), 35. Safin (Mysliveček), 37. Safin (Horský, Šišolák), 49. Šišolák (Horský, Kropáček), 52. Horský (Šišolák), 54. Wojnar (Nacházel, Švarc), 57. Nacházel (Šišolák), 57. Nacházel (Švarc, Wojnar), 60. Šišolák (Kropáček, Safin). Rozhodčí: Novák - Ptáček, Fiala. Vyloučení: 4:3. Využití: 1:3. V oslabení: 0:0. Diváci: 102. Střely na branku: 15:46. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:6, 2:6, 2:14.

V rámci 5. kola extraligy mladšího dorostu vyzvali litvínovští na svém ledě Spartu.

Začátek utkání vypadal slibně, Sparta šla sice ve 4. minutě do vedení, ale o minutu později Litvínov vyrovnal na 1:1. Ovšem neuběhlo ani půl minuty a Sparta se opět ujala vedení. Do konce první třetiny překonali hosté litvínovského gólmana ještě dvakrát a do kabin se odcházelo za stavu nepříznivého pro domácí tým 1:4.

Hned v úvodu druhé třetiny přidali sparťanští mladíci další dvě branky a rázem to bylo 1:6. Litvínovští sice ve 34. minutě snížili na 2:6, ovšem to byla poslední branka ze strany domácích a pokračovalo se v diktování hostujícího týmu. V 35. a 37. minutě se trefil Ostap Safin, který si společně s první brankou v druhé dvacetiminutovce připsal hattrick.

Ve třetí periodě bylo k vidění ještě šest branek Sparty. Další hattrick si připsal Ondřej Šišolák, který v poslední třetině vstřelil další dvě branky. Utkání tedy skončilo katastrofálně pro Litvínov 2:14 a body si domů odvezla Sparta.

Další utkání sehrají mladší dorostenci na ledě Pirátů ve čtvrtek, přijeďte je podpořit do nedalekého Chomutova.