Zápas - mládež 09.09.2016

Rytíři porazili na svém ledě juniory vysoko 6:2

K l a d n o - Litvínovští junioři zamířili k utkání na Kladno, kde se utkali s domácími Rytíři. V utkání ztráceli od samého začátku, nakonec prohráli vysoko 2:6. O jediné branky Litvínova se postarali Schmidmayer a Bečvář.
9.9.2016
6:2
3:0, 2:1, 1:1

Kladno

Svoboda (Jiroušek) – Havelka (A), Kiml, Chládek, Šíma, Zelingr, Balcar – Vach, Kubík, Cibák, Patyk (C), Š. Bláha, Okegawa, Borkovec, Schildhabel (A), Řepka, Keszi, Mi. Kučera, Kalaj.

Š. Havlík (Kovařík) – Urbánek, Franc (A), D. Havlík, Březák (C) – Macháč, Ma. Kučera, Schmidmayer, Drašar, Bečvář, Vébr, Bárdoš, Fencl, Pecka, Chmelař (A), Horák, Dufek.
Branky a nahrávky: 2. Řepka (Okegawa, Borkovec), 7. Vach (Mi. Kučera), 9. Okegawa, 23. Patyk (Š. Bláha, Keszi), 28. Kubík (Schildhabel), 42. Kubík (Cibák) – 22. Schmidmayer (Chmelař), 55. Bečvář (Březák). Rozhodčí: Jechoutek – Krátký, Šmika. Vyloučení: 2:4. Využití: 0:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 100. Střely na branku: 43:21.

Nástup do utkání se Chemikům zdaleka nepovedl podle představ, jelikož inkasovali už po dvou minutách hry. Pavel Řepka byl krásně naleznut Okegawou a s chladnou hlavou poslal kotouč za záda hostujícího gólmana. V sedmé minutě to bylo už o dvě branky. Dominik Vacha dostal zpoza brány krásnou přihrávku od Kučery a svižnou ranou rozvlnil síť. Aby toho neměli hosté málo, Kladenští se prosadili do třetiny ještě jednou. Japonský legionář ve službách Rytířů Yuya Okegawa uklidil kotouč z bezprostřední blízkosti nad rameno Havlíka a hosté byli zralí na ručník.

Ve druhé třetině se hra sice vyrovnala, i tak ji ale vyhráli domácí. Branku naděje vstřelil za hosty Karel Schmidmayer, a to když z těsné blízkosti dokázal protlačit kotouč do brány. O minutu později už to ale bylo zase o tři branky. Petr Patyk využil skvělé práce Bláhy a krásnou střelou na zadní tyč vrátil svému týmu vysoké vedení. Zhruba v polovině utkání se domácí prosadili popáté. Adam Kubík vybojoval svým aktivním napadáním kotouč a krásným zakončením poslal hosty do kolen.

Ve třetí třetině už se utkání pouze dohrávalo. Po sedmasedmdesáti vteřinách hry ale opět zvedali ruce nad hlavu domácí Rytíři. Adam Kubík se zapsal mezi střelce podruhé v utkání, když zužitkoval dobré práce svých spoluhráčů. Posledním hráčem, který se zapsal mezi střelce utkání, byl hostující Jan Bečvář. Hostující útočník silou vůle procpal kotouč pod betony Svobody do sítě, čímž uzavřel brankový účet dnešního utkání.