Zápas - mládež 28.01.2017

SDO: Chemici dřeli na krev, nakonec darovali Boleslavi body sami

L i t v í n o v - Nešťastné utkání odehráli starší dorostenci Litvínova na domácím ledě proti Mladé Boleslavi. V utkání byli dvě třetiny lepší, dlouho vedli, nakonec si ale z utkání neodnesli ani bod. Bohužel dvě individuální chyby ve tří třetině nás připravily o body, které bychom, si myslím zasloužili, hodnotil utkání trenér týmu Radek Mrázek.
28.1.2017
ZS Ivana Hlinky
2:3
0:0, 2:1, 0:2

Pejsar (Kožnar) – Havlík ''A'', Bártek, Liška, Myšák ''C'', Černohorský, Hipius, Cikánek – Bartoš, Vopat ''A'', Arnold, Dufek, Kordule, Pech, Ineman, Svoboda, Pavlíček, Berka

Ml.Boleslav

Haas (Marek) – Beneš, Novák, Dlabola ''A'', Jirásek ''C'', Imlauf, Nepokoj, Červenka – Čermák, Dvořák, Hrachovec, Šípek, Foerster, Havelka, Jindra, Moravčík, Kučera ''A''
Branky a nahrávky: 35. Vopat (Pech, Svoboda), 38. Havlík (Svoboda, Pech) – 31. Dvořák (Dlabola), 49. Havelka (Šípek, Dlabola), 58. Kučera (Jirásek, Foerster). Rozhodčí: Místecký – Toman, Kokrment. Vyloučení: 3:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 25:38 (9:11, 10:12, 6:15).
Připravujeme...

Radek Mrázek (HC Litvínov): Utkání se mi hodnotí velmi těžko. Kluci makali, dřeli na krev. Bohužel dvě individuální chyby ve tří třetině nás připravily o body, které bychom, si myslím zasloužili.
Ml.Boleslav
Trenér Mladé Boleslavi: Dvě třetiny byl Litvínov lepší, my hráli prakticky až v té třetí. Nevím, proč to takhle nešlo od začátku. Naštěstí se nám to podařilo otočit a urvat tři body.