Zápasy - Junioři 02.09.2023

Dramatická přestřelka s Hradcem, junioři získali bod

Trpkou porážku museli skousnout junioři Litvínova. Ti proti Mountfieldu nepředvedli špatný výkon, v přestřelce museli dotahovat a gólem v čase 59:59 si vynutili prodloužení. V něm ale byli úspěšnější hosté, chemici tak berou "pouze" bod.
4. kolo, 2.9.2023, DHL Extraliga juniorů 2023/24
Litvínov, Zimní stadion Ivana Hlinky
4:5pr.
1:2, 1:1, 2:1 – 0:1

Kubík – M. Hora, Zachariáš, Vyhlídal, Prokeš, Bystřický, Soušek, Hocelík – Postl, Vishneuski, Bednařík, Scafari, Ducháček, Maštalířský, Peroutka, Čech, Tůma, Špaček, Dohnal.

Mountfield HK

Mrázek – Fiala, Černý, Pavič, Hrbek, Havlíček, Pavelka , J. Aschenbrenner – Novotný, Prášek, T. Hora, M. Beneš, Zámečník, Hrdlička, Dommers, V. Aschenbrenner, Matašovský, M. Beneš, Vencl, Jón.

Branky a nahrávky: 07:24 Čech (Maštalířský, Postl; 5/5), 25:39 Maštalířský (M. Hora, Postl; 5/5), 48:36 Hocelík (Postl; 5/4), 59:59 Hocelík (M. Hora, Maštalířský; 5/5) – 11:33 Novotný (M. Beneš, Matašovský; 5/4), 17:29 Novotný (M. Beneš, Hrbek; 5/5), 36:08 T. Hora (Dommers, Prášek; 5/5), 52:25 Dommers (T. Hora, Pavelka ; 5/4), 62:22 M. Beneš (T. Hora, M. Beneš; 4/3). Rozhodčí: Petružálek, Červenka – Štofa, Žídek. Diváci: 115. Vyloučení: 2:3. Využití: 1:3. Střely na branku: 37:42. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:3, 3:3, 3:4, 4:4, 4:5.

Petružálek, Červenka – Štofa, Žídek

2:3

1:3

0:0

115

Litvínovští junioři v rámci 4. kola DHL Extraligy juniorů přivítali na vlastním ledě královehradecký Mountfield. Domácí poslal do vedení v osmé minutě Čech. Východočeši ale ještě do první pauzy dokázali otočit vývoj zápasu, když se dvakrát trefil Novotný.

Vyrovnaná hra pokračovala i po první pauze a po pasech Postla a Hory se o vyrovnání postaral Maštalířský. Avšak díky Horově gólu z času 36:08 byla i druhá přestávka ve znamení jednogólového vedení Hradce.

Ve třetí třetině domácí využili přesilovou hru Hocelíkem a znovu bylo vyrovnáno. Sedm a půl minuty před koncem se však v přesilovce radovali i hosté, protože se prosadil Dommers. Dramatický zápas se už blížil k hradecké výhře, avšak v čase 59:59 dokázal dotlačit kotouč za záda brankáře Mountfieldu Mrázka znovu Hocelík.

Prodloužení trvalo dvě minuty a dvacet dva vteřin, další nabídnutou přesilovku využil hostující Beneš a poslal druhý bod do Hradce.

Velké drama, dorost se ale vrací z Boleslavi bez bodů

Litvínovští dorostenci toužili v Mladé Boleslavi navázat na včerejší ideální vstup do nové sezóny, když na svém ledě porazili nováčka z Plzně 5:1, po velké bitvě ale slavili Středočeši.
Zápasy - Junioři včera

Junioři vítězí i ve třetím kole a vedou DHL extraligu!

Dva dny, dva domácí zápasy. Mladá hráči Vervy dnes po Přerově na svém kluzišti přivítali Berany ze Zlína.

Ideální vstup do sezóny, dorost nedal šanci plzeňským Vlkům

Extraliga dorostu vytáhla svou oponu, litvínovští dorostenci na úvod nového ročníku přivítali na svém ledě nováčka soutěže - Pilsen Wolves.