Zápasy - Dorost 28.09.2023
Autor: Ondřej Černý

Dorost uspěl na Kladně, rozhodl povedený start

Litvínovští dorostenci vyhráli na Kladně 3:2 i díky povedenému vstupu do utkání, kdy vedli 2:0. Poté si situaci lehce zkomplikovali, vítězný gól ale v 53. minutě vstřelil Bednařík.
28.9.2023, Extraliga dorostu 2023/24
Kladno, ČEZ STADION Kladno
2:3
0:2, 1:0, 1:1

Kladno

Šrámek – Háž, Krása, Raulič, Hausner, Müller, Dörfl, Borkovec – Pěch, Halfar, Beran, Novák, Valuš, Topol, Rambousek, Kulich, Pytlík, Kozák.

Udržal – Bozseník, Babka, Winkelhöfer, Uhlík, Žák, Břenda – Petružálek, Bednařík, Vondráček, Kurnat, Pospíšil, Sedláček, Trefný, Koky, Raichl, Peroutka, Dostál.

Branky a nahrávky: 21:40 Halfar (Pěch, Hausner; 5/5), 57:29 Topol (Borkovec; 4/5) – 04:39 Trefný (Sedláček, Peroutka; 5/5), 14:09 Raichl (Bednařík, Koky; 5/5), 52:46 Bednařík (Raichl, Koky; 5/5). Rozhodčí: Zedníková – Bernard, Žídek. Diváci: 75. Vyloučení: 6:4. Bez využití. V oslabení: 1:0. Střely na branku: 27:42. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:3, 2:3.

Zedníková – Bernard, Žídek

6:4

0:0

1:0

75

Dorostenci Vervy vyrazili na sváteční den do Kladna a hned od úvodu byli na ČEZ stadionu aktivnější. Už v páté minutě otevřel skóre Trefný a za dalších deset minut se litvínovští mladíci radovali znovu. Koky s Bednaříkem totiž vypracovali druhou branku zápasu Raichlovi.

Domácí našli odpověď až po pauze, kdy Udržala překonal Halfar a zapsal jedinou branku prostřední části hry. Další branky viděli diváci až v poslední desetiminutovce zápasu.

Do dvougólového rozdílu znovu poslal svůj tým hostující Bednařík po pasech Raichla a Kokyho. Dramatický konec obstaral brankou v oslabení z času 57:29 Topol. Litvínovští už ale udrželi vedení a slaví výhru 3:2.

Velké drama, dorost se ale vrací z Boleslavi bez bodů

Litvínovští dorostenci toužili v Mladé Boleslavi navázat na včerejší ideální vstup do nové sezóny, když na svém ledě porazili nováčka z Plzně 5:1, po velké bitvě ale slavili Středočeši.
Zápasy - Junioři včera

Junioři vítězí i ve třetím kole a vedou DHL extraligu!

Dva dny, dva domácí zápasy. Mladá hráči Vervy dnes po Přerově na svém kluzišti přivítali Berany ze Zlína.

Ideální vstup do sezóny, dorost nedal šanci plzeňským Vlkům

Extraliga dorostu vytáhla svou oponu, litvínovští dorostenci na úvod nového ročníku přivítali na svém ledě nováčka soutěže - Pilsen Wolves.