A-tým 05.01.2012
Autor: Redakce

V lednu třikrát v televizi, středeční trénink také v kombinované sestavě

Jsou známy televizní přenosy z utkání TELH v novém roce až do další reprezentační přestávky, tj. do 5. února 2012. Zápasy našeho celku byly v lednu do přímého přenosu vybrány hned třikrát, ve 38., 41. a 43. kole Tipsport extraligy. ...

Jsou známy televizní přenosy z utkání TELH v novém roce až do další reprezentační přestávky, tj. do 5. února 2012. Zápasy našeho celku byly v lednu do přímého přenosu vybrány hned třikrát, ve 38., 41. a 43. kole Tipsport extraligy.

V zajímavý termín - pátek třináctého (pro koho bude šťastný?) - přivítá Verva aktuálního lídra soutěže, pražskou Spartu (18:10). Vysílat bude ČT4.
Necelý týden na to, ve čtvrtek 19. ledna, bude za asistence kamer Nova Sportu předehráno utkání 41. kola HC Mountfield ČB - HC VERVA Litvínov (18:10).
A konečně opět za týden, 27. ledna, bude ČT4 přenášet z Litvínova duel našeho celku a Komety Brno (18:15).
Půjde už o třináctý PP z utkání HCVL v probíhající sezóně. V minulém ročníku bylo uskutečněno deset přenosů ze zápasů žlutočerných barev v základní části a pět přenosů z play off.

I ve středu trénoval Litvínov v neúplné sestavě. Viktor Hübl má poranění v horní polovině těla, Martin Hujsa je nemocen a nad jejich startem ve víkendových zápasech je otazník. Mimo hru je Jan Bojer, který má výron v kotníku. S týmem se připravovali i junioři Smolka a Jurčík. Obránce Gula s útočníkem Rindošem by dnes měli vypomoci Litoměřicím v první lize.