Jednotlivé vstupné

Vstupenky na sezónu 2023/2024

Do nového extraligového ročníku vstoupí Verva se dvěma zásadními změnami. Klub se po třech sezónách rozhodl zrušit klubové karty, které byly zavedeny z důvodu pandemické nejistoty během uplynulých ročníků. Jejich zrušením dojde také ke zjednodušení volného prodeje vstupenek před zápasem. Zároveň se v rámci zjednodušení orientace v jednotlivém vstupném ruší cenové kategorie dle atraktivity utkání. Zůstane tak pouze fanouškům známé rozdělení vstupenek do tří kategorií dle atraktivity míst na stadionu.

Předprodej vstupenek

Předprodej vstupenek na utkání bude probíhat vždy den před zápasem, ve všední dny od 16 do 18 hodin, o víkendu a svátky od 10 do 12 hodin. Předprodej na páteční utkání tak bude probíhat ve čtvrtek od 16 do 18 hodin, na nedělní utkání potom v sobotu od 10 do 12 hodin.

Otevírací doba pokladen v nejbližších dnech:

- čtvrtek 7. prosince od 16:00 do 18:00
- úterý 19. prosince od 16:00 do 18:00

Online prodej

Vstupenky na utkání Tipsport extraligy je možné zakoupit také online na  ticketing.hcvl.cz, vyhnete se tak čekání ve frontě u pokladen.

Je nutné vstupenky zakoupené online tisknout? 
Vstupenky doporučujeme vytisknout. Nemůžeme bohužel zaručit, že turnikety přečtou čárový kód ze všech displejů mobilních telefonů. Ruční čtečky nebudou určeny ke vstupu na stadion, je třeba vždy projít turniketem. Pokud vám turniket vstupenku z mobilního telefonu nepřečte, bude nezbytné zajít na pokladnu a nechat si vstupenku vytisknout a pak projít turniketem. 

Cenová kategorie

Každá osoba před vstupem na Zimní stadion je povinna seznámit se s návštěvním řádem Zimního stadionu, a to zejména s jeho části týkající se ochrany osobních údajů. Svým vstupem se zavazuje dodržovat povinnosti v něm uvedené, zvlášť bere na vědomí jeho část upravující ochranu osobních údajů a uděluje souhlas se zpracováním osobních údajů. Návštěvní řád Zimního stadionu je zveřejněn u vchodů na stadion a na zde na webu:  Návštěvní řád Zimního stadionu

Ostatní 18.04.2024

Vervashop od pátečního poledne do středy 24. dubna z důvodu inventury uzavřen

Vážení fanoušci, dovolujeme si vás informovat, že z důvodu velké posezónní inventury bude od pátečního (19. dubna) poledne až do středy 24. dubna uzavřena kamenná prodejna Vervashopu u Zimního stadionu Ivana Hlinky, tak e-shop Vervashopu. Děkujeme za pochopení.
Více >
Ostatní 15.03.2024

Zažijte finálový víkend! Vstupenky na světový šampionát jsou stále k dispozici

Do startu nejočekávanější hokejové události roku zbývají pouhé dva měsíce! Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji se do Česka vrací po devíti letech. Chcete zažít atraktivní podívanou, jako tomu bylo v roce 2015? Praha i Ostrava totiž očekávají příjezd velkých jmen!
Více >
Zápasy - Junioři 12.03.2024

OF4: Junioři potřetí podlehli Bruslařům, sezóna pro ně končí

Mladí hráči Vervy dnes rozehráli čtvrtý zápas osmifinále play off, kdy za stavu 1:2 bojovali o rozhodující duel série.
Více >