Zápasy 14.08.2012
Autor: Redakce

Kladno podruhé na štítě Vervy

Foto Reportáž
I ve druhém zápase, tentokrát na kladenském ledě, odzbrojil Litvínov Rytíře. Ve druhé třetině jim nastřílel čtyři branky a celkově zvítězil 5:2.
14.8.2012
Městský ZS Kladno
2:5
1:0, 1:4, 0:1

Kladno

Cikánek - Drtil, Drtina, Růžička, Černošek, Procházka, Piskáček, Macholda, Mocek - Bicek, Patera, Hlaváč - Hovorka, Dragoun, Dalecký - Eberle, Lukáč, Látal - Valský, Melka, Strnad

Francouz - Posmyk, Kubát - Stříteský, Jareš - Kousalík, Brejčák - Gula, Zeman - Kafan, Hübl, Lukeš - Černý, Hanzl, Trávníček - Kubinčák, Baláž, Gerhát - Majdan, Smolka, Bojer
Branky a nahrávky: 6. Látal, 40. Látal - 21. Kafan (Lukeš), 23. Baláž (Kubinčák, Gerhát), 30. Kubinčák (Kousalík, Gerhát), 35. Hanzl (TS), 60. Kubinčák Vyloučení: 3:10, navíc Růžička (K) zaviněné TS-Hanzl proměnil Využití: 0:0 Oslabení: 0:0 Diváci: 650
Do prvního přípravného utkání na ledě soupeře nastoupil Litvínov v téměř stejné sestavě jako v utkání s Kladnem doma, jen v obranných dvojicích si prohodili místo Brejčák se Zemanem a ve čtvrté útočné formaci nahradil zraněného Jurčíka Bojer. V prvním, vyrovnaném dějství zápasu, se prosadili jen jednou domácí. Verva nevyužila dvojnásobné vyloučení, za to ve druhé třetině se o rychlý obrat skóre postarali Kryštof Kafan a první brankou v litvínovském dresu Vladislav Baláž. V polovině utkání pak navýšil litvínovský náskok svým třetím gólem v přípravě Vojtěch Kubinčák. Pak se ještě z trestného střílení proti Cikánkovi prosadil Robin Hanzl. Domácí až v závěru třetiny snížili na 2:4 znovu Látalem. V závěrečné části už se ale proti Pavlu Francouzovi v brance hostí prosadit nedokázali, naopak při jejich power play Vojtěch Kubinčák upevnil svou pozici nejlepšího střelce týmu v přípravě pátým a svým čtvrtým gólem. Brankář Francouz ani ve svém třetím utkání v černožlutém dresu neinkasoval více než dvě branky. Ve čtvrtek míří Litvínov na turnaj na Slovensko.