Zápasy 18.08.2012

Přestřelka s Košicemi pro soupeře

V posledním utkání na Rona Cupu Litvínov podlehl Košicím 4:5. Nyní se tým představí dvakrát doma. Z turnaje se vrací s bilancí 1 vítězství a 2 porážky, obsadil 5. místo.
18.8.2012
Zimní stadion Dubnica
5:4
1:1, 1:2, 3:1

Košice

Hylák – Deyl, Šeda, Kolba, Brejčák, Novák, Macejko, Takáč, Gajdoš – Ri. Huna, Ró. Huna, Nagy, Matúš Chovan, Kuběna, Svitana, Jokeš, Slovák, Spilar

Francouz - Posmyk, Kubát, Stříteský, Jareš, Zeman, Kousalík, Gula, Brejčák - Majdan, Hübl, Lukeš - Černý, Hanzl, Trávníček - Kubinčák, Baláž, Gerhát - Kafan, Smolka, Bojer
Branky a nahrávky: 11. Rób. Huna (Nagy, Rich. Huna), 30. Rób. Huna (Rich. Huna, Šeda), 49. Rich. Huna (Rób. Huna, Takáč), 53. Rób. Huna (Nagy), 55. Rich. Huna (Šeda, Svitana) - 16. Kubinčák (Bojer, Baláž), 28. Černý (Trávníček, Hanzl), 39. Baláž (Zeman, Gerhát), 54. Hübl Rozhodčí: Lokšík - Nosek, Kuník Vyloučení: 5:5 Využití: 0:1 Oslabení: 0:0 Diváci: 411
Litvínov opět v brance s Pavlem Francouzem zahájil zápas aktivněji, ale na konci první desetiminutovky inkasoval jako první z hole Huny. Zasloužené vyrovnání obstaral Vojtěch Kubinčák. Zápas následně zpestřili dva Slováci pěstní výměnou, Košičan Nagy a Vervák Brejčák. Oba inkasovali 2+2 minuty. Ve druhé části zaskočila soupeře kombinace tria Trávníček, Hanzl, Černý a posledně jmenovaný dostal Litvínov do vedení. Ještě do poloviny zápasu srovnal disponovaný Róbert Huna z dvojice nebezpečných bratrů Róbert - Richard. Krušnohorci si vedení vzali zpět minutu před koncem třetiny, přesilovku využil Baláž. Třetí dějství bylo brankově nejbohatší a proto nejzajímavější. Nejprve zastihlo při chuti Litvínov, ale po jeho nevyužitých šancích se z gólu těšili "domácí" - Richard Huna vyrovnal. Bratr Róbert pak strhnul vedení na stranu Košic. Šest minut před koncem znovu srovnal Viktor Hübl, ale minutu na to opět Huna (jak jinak) - tentokrát Richard - upravil na 5:4. Díky košickým bratrům získali Košičtí výhru, ke které byl soupeř stejně blízko. Verva se odhodala ke hře bez brankáře, ale ke korekci skóre už nedošlo. V samostatných nájezdech uspěli Lukeš, Kubát a Hanzl, neskórovali Hübl a Kafan. Litvínov je vyhrál 3:1. Konečné pořadí: 1. Skalica, 2. Zlín, 3. Třinec, 4. Košice, 5. Litvínov, 6. Trenčín Ihned po utkání se Litvínov vrací domů, příští týden se představí dvakrát na domácím ledě.